Dyspozytor 06:00 - 22:00 +48 600 539 453
  

O nas

EUROTERMINAL Zawiercie to Projekt, który swoją genezę ma w potrzebach branży TSL. Powstał z myślą o przeładunkach i transporcie wyrobów stalowych na terenie Polski, jak i również ich międzynarodowy eksport i import poza granicami kraju. W katalogu usług znajdują się także: transport i przeładunki kontenerów oraz ładunków sypkich jak kruszywa i węgiel. Z powodzeniem łączymy intermodalnie dwa środki transportu, jakim jest transport kolejowy i transport drogowy. Ze względu na posiadaną sieć partnerów terminalowych w całym kraju możliwości operacyjne spełniają potrzeby wszystkich naszych kontrahentów. Naszą pracę opieramy o dotychczasowym doświadczeniu w branży metalurgicznej oraz TSL, gdzie praca przestała być obowiązkiem, a stała się pasją.

Jesteśmy pasjonatami kolei, z wieloletnim doświadczeniem, wiedzą, a także doświadczoną kadrą, znająca zasady i potrzeby funkcjonowania terminala. Średnio miesięcznie możemy pochwalić się ilości przeładunkową sięgająca blisko 55 tyś. ton stali. Głównie blachy w kręgach, oraz slabów/kęsów stali.

logo eutz

o nas euroterminal

Transport intermodalny w pierwszym kwartale 2023r. osiągnął masę przewozową blisko 11 mln ton i zostało wykonane przy tym ponad 2,8 mld tonokilometrów. Ostatnie lata pokazały, że utrzymywany jest stały trend wzrostu na rynku transportu intermodalnego. Tak dobre wyniki tylko utwierdzają nas w przekonaniu, że hasło „tiry na tory” to już nie tylko pusty slogan, ale sytuacja, która dzieje się i nabiera dużego rozpędu.

Dysponujemy placami w Zawierciu o łącznej pojemności prawie 3000 TEU z możliwością ich powiększenia, oraz Dąbrowie Górniczej 4200 TEU a maksymalna roczna możliwość przeładunkowa wynosi na obecną chwilę niemal 400 tyś. TEU. 

Mam nadzieję, że proekologiczne, nowoczesne i przede wszystkim uzasadnione ekonomicznie rozwiązania intermodalne znajdą się w sferze Państwa zainteresowania.

Zadzwoń: +48 662 529 727
Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas: +48 662 529 727
Nie odbieramy? Musimy być zajęci. Zostaw niżej swój numer telefonu, a oddzwonimy tak szybko jak to możliwe.

Jesteś 9 osobą, która uzupełniła dziś ten formularz.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obsługi zapytania wysłanego przez formularz kontaktowy zgodnie z polityką prywatności.